Російський пропаганд*н розповів, як Ходаковський з Захарченком Донецьк "дерибанили"

Манекін назвав Ходаковського «перевербованим офіцером СБУ, який двічі порушив присягу».

Об этом сообщает ua-open.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російський пропагандист, який проживає в непідконтрольному Україні Донецьку Роман Манекін несподівано піддав різкій критиці екскомандира підрозділу НЗФ «ДНР» батальйону «Схід» Олександра Ходаковського і заявив, що той не має шансів на успішну «політичну кар’єру» в ОРДО. Відповідний пост Манекін написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.
Так, Манекін назвав Ходаковського «перевербованим офіцером СБУ, який двічі порушив присягу». За словами Манекіна, на ватажка НЗФ Ходаковського і в ОРДО і в Україні зібрано багато компромату і додав: «Ходаковский, вместе с Захарченко — те люди, которые „дерибанили“ Донецк, когда Стрелков сражался с многократно превосходящими силами противника в Славянске, Безлер, практически голыми руками, взял Горловку, безграмотный Хакимзянов зачем-то отправился в Мариуполь… Классическая ошибка всех „атаманов“: вместо того, чтобы идти вперед, оставляя за спиной мелкие гарнизоны противников, они начинают везде назначать „своих“ и, условно говоря, грабить обоз!».

Манекін висловив думку, що Ходаковський не має жодних шансів в разі реального політичного протистояння з Україною: «Против „команды Зе“, Ходаковский — величина отрицательная! Завалит все дело! И увлечет за собой ДНР. Как, кстати, и Пушилин. ДНР проиграет, сделав ставку на Ходаковского. Место „Скифа“ в предстоящих политических баталиях — в обойме Муратова. Никакой самостоятельной политической партии у него уже не будет. Он свой шанс профукал. Став не на ту сторону окопов».


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/rosiiskyi-propahandn-rozpoviv-iak-khodakovskyi-z-zakharchenkom-donetsk-derybanyly-298404.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя