У Житомирі знову "замінували" два вищих навчальних заклади

У Житомирі знову "замінували" два вищих навчальних заклади
У Житомирі знову "замінували" два вищих навчальних заклади
9 липня до поліції від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів зі змістом загрозливого характеру. Нині на місця подій виїхали поліцейські, які обстежують будівлі та навколишню територію вишів.

У навчальних закладах працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких тимчасово обмежено. Також проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/84974-u-zhytomyri-znovu-zaminuvaly-dva-vyschykh-navchalnykh-zaklady.html” Об этом сообщает kalushfm.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя